Zaprojektowanie wygodnego miejsca wypoczynkowego nie musi dotyczyć wyłącznie ogrodów czy tarasów. Również niewielki balkon stanie się świetnym miejscem do odpoczynku. Szeroki wybór mebli ogrodowych pozwala na dopasowanie elementów również do mniejszych przestrzeni. Wygodny fotel na mały balkon to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu.

Jaki wygodny fotel na mały balkon wybrać?

Szukając idealnego mebla na mały balkon, przede wszystkim musimy być świadomi, że meble przeznaczone do użytku na zewnątrz muszą być odpowiednio zabezpieczone przed działaniem zmiennych warunków atmosferycznych. Projektanci stosują sprawdzone materiały, które nie płowieją, są zabezpieczone przed niskimi i wysokimi temperaturami, wilgocią. Dodatkowo meble takie projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami. Oznacza to, że świetnie wpiszą się w konkretne aranżacje.

Wygodny fotel na mały balkon – fotel w kształcie kokonu

Oryginalny, wygodny i modny – tak w skrócie opisać można wygodny fotel na mały balkon w formie kokonu. Fotele takie posiadają stabilną budowę, ich stelaż opiera się o elementy aluminiowe. Okrycie mebla tworzy syntetyczna plecionka o nieporowatej strukturze. W przypadku tego fotela siedzisko zawieszone jest nad ziemią. Daje to wyjątkową możliwość na oderwanie stóp od ziemi i bujanie w obłokach. Wnętrze kokonu wypełnione jest poduszkami i siedziskiem, które zapewniają wysoki komfort wypoczynku.

Wygodny fotel na mały balkon – komplet kawowy

Świetnym sposobem na wykorzystanie niewielkiej przestrzeni balkonu jest duet: wygodny fotel na mały balkon oraz niewielki stolik kawowy. Fotel zapewni wygodę i komfort, stolik pozwoli mieć pod ręką ulubiona książkę, gazetę czy też filiżankę z kawą. Fotele ogrodowe pozostawione na zimę na balkonie warto okryć dedykowanym pokrowcem ogrodowym.

Comments are closed.