Program do faktur Taxon jest instrumentem ułatwiającym proces wysyłki dokumentów do księgowości. Zintegrowany system pozwoli w znacznym stopniu zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze. Cały przebieg dostarczenia faktur odbywa się drogą elektroniczną. To największa zaleta tej technologii. Każdy przedsiębiorca zapewne zna sytuację, gdy na koniec miesiąca musiał udać się do biura rachunkowego ze stosem dokumentów. Na szczęście aplikacja Taxon to zmienia. 

Wysyłka faktur i monitorowanie podatków w jednym miejscu

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z tym, że nasza księgowość powinna być uporządkowana w razie jakiejkolwiek kontroli urzędników. Najczęściej przedsiębiorcy decydują się na zlecenie księgowości na zewnątrz. Znalezienie dobrego biura rachunkowego może wymagać dobre researchu i odpowiednich poszukiwań, aby móc związać się z biurem księgowym na lata. 

Alternatywą dla biur stacjonarnych może być internetowe biuro rachunkowe. To pełna wygoda i bezpieczeństwo korzystania z usług. Taxon daje swoim Klientom swobodę wyboru. Oferuje pomoc stacjonarną i online. To Klient wybiera jaką formę współpracy preferuje. 

Z poziomu aplikacji Taxon wyślesz fakturę bezpośrednio do swojego kontrahenta i biura rachunkowego. Automatyczny podgląd w programie księgowym spowoduje, że faktura zostanie zaksięgowana i sporządzona dla niej deklaracja podatkowa. Następnie jest ona wysyłana w imieniu Klienta do urzędu, a on sam otrzymuje powiadomienie na telefon o wysokości podatku do zapłacenia. Cały proces jest łatwy i szybki, wystarczy jedno kliknięcie.

W aplikacji dostępna jest opcja monitorowania podatków. Dzięki temu możemy być na bieżąco z ewentualnymi zaległościami. Dowiedz się więcej na temat kontroli kosztów w firmie na https://www.taxon.pl/ewidencja-faktur/

 Darmowy i prosty program Taxon dla Ciebie

Bądź w kontakcie ze swoim księgowym dzięki doradztwu księgowemu online. Dedykowany czat to szybki proces komunikacji na linii Klient – biuro księgowe. Skorzystaj z innowacyjnego rozwiązania dla przedsiębiorców i ciesz się pełną wygodą i bezpieczeństwem finansów Twojej firmy. Pobierz aplikację ze Sklepu Google Play – https://play.google.com/store/apps/details?id=taxononline.app.  

Comments are closed.