Depilacja laserowa to zabieg, który umożliwia pozbycie się uporczywie wyrastających włosów na dobre! To jedyna metoda usuwania owłosienia, która daje permanentne efekty. Żadne depilatory, wosk czy żyletki nie są w stanie zapewnić trwałego efektu. Brak owłosienia zmniejsza ryzyko powstania bolesnych zacięć, zaczerwienienia, oraz wysuszenia skóry co jest dodatkowym atutem przepowiadającym za depilacją laserem. Cały proces jest bezbolesny i przeprowadzany za pośrednictwem lasera.

Ceny depilacji laserowej

Depilacja laserowa może i nie jest najtańsza, ale daje bardzo duży komfort. Jest to spowodowane koniecznością przeprowadzeniu serii zabiegów, aby móc zniszczyć cebulkę włosa w fazie wzrostu. Tylko wtedy efekt będzie długotrwały, a niestety nie istnieją żadne metody, które pozwalają na sprawdzenie w jakiej fazie znajduje się cebulka włosowa. Stąd aż 4-9 zabiegów w zależności od gęstości włosów i karnacji.

Cena za zabieg depilacji laserowej jest uzależniona od części ciała. Im większa jest powierzchnia części ciała, którą chce się poddać depilacji laserowej, tym cena wzrasta. Dlatego depilacja pach kosztuje mniej niż nóg – to dosyć logiczne. Aby najlepiej skorzystać na depilacji laserowej finansowo warto jest zamówić od razu pakiet prezentujący całą serie zabiegów na daną partię. Jednak istnieją jeszcze bardziej rozbudowane pakiety umożliwiające serie depilacji laserowej na kilka partii ciała jednocześnie! Warto jest także śledzić promocje, gdyż od czasu do czasu pojawiają się fantastyczne oferty zniżkowe.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Mimo, że depilacja laserowa przeprowadzona specjalistycznym sprzętem jest bezbolesna, to należy przestrzegać kilku fundamentalnych zasad. Przede wszystkim osoba mająca choroby skóry, będąca w ciąży czy karmiąca piersią nie powinna wykonywać tego zabiegu. Również stosowanie leków fototoksycznych oraz ekspozycja na promienie słoneczne w okresie przed i po zabiegowym jest zabroniona.

Sprawdź: https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/

Comments are closed.