Zaprojektowanie wymarzonej strefy wypoczynkowej jest niezwykle proste – szeroki wybór mebli ogrodowych sprawia, że możliwe jest stworzenie tarasu czy balkonu dopasowanego do potrzeb. Wśród licznych propozycji warto zwrócić uwagę na meble ogrodowe 7-osobowe. Z jakich elementów składają się te komplety?

Meble ogrodowe 7-osobowe wykonane z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że najchętniej wybieranymi kompletami meblowymi do ogrodu są meble technorattanowe. Takie meble ogrodowe odznaczają się doskonałą prezencją, wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne i nowoczesnym designem. Meble ogrodowe 7-osobowe z technorattanu doskonale sprawdzą się w ogrodach oraz na obszernych tarasach. W skład takiego kompletu może wchodzić modułowa sofa, wygodne fotele oraz niski i szeroki stolik kawowy. Meble ogrodowe 7-osobowe tego typu oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, przez co ich przenoszenie z miejsca na miejsce nie jest problematyczne. Dodatkowo aluminium jest zabezpieczone przed działaniem wilgoci, przez co nie jest podatne ono na działanie korozji czy odkształcanie. Jak tworzony jest wierzch mebli tego typu? Meble technorattanowe pokrywa syntetyczna plecionka, której nieporowata struktura nie wchłania wilgoci i brudu. Dodatkowo technorattan jest wysoce odporny na ścieranie czy promieniowanie UV. Dzięki temu na długi czas zachowuje idealny wygląd i żywy kolor.

Jak chronić meble ogrodowe 7-osobowe?

Po sezonie letnim meble ogrodowe 7-osobowe powinny być odpowiednio zabezpieczone. W tym celu warto wykorzystać pokrowce ogrodowe. Pokrowce ochronią meble przed osiadaniem kurzu, jak również przed wilgocią. Nowoczesne pokrowce tworzone są z wysokiej klasy poliestru, który jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne.

 

Comments are closed.

zobacz więcej live url erialprintshop.com