Wypoczynek na tarasie to rewelacyjny sposób na upalne popołudnie. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń sprawi, że będziemy mogli delektować się latem kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Chcąc zaprojektować niebanalną przestrzeń, warto wykorzystać krzesło sznurkowe – komplet takich krzeseł poprawi estetykę i zapewni wygodę!

Jak tworzone jest krzesło sznurkowe?

Nie ma wątpliwości, że krzesło sznurkowe to dzisiaj jedna z ciekawszych propozycji na aranżację ogrodu czy tarasu. Krzesła takie doskonale wpisują się w nowoczesne trendy i pozwalają na nietypową organizację przestrzeni. Krzesła sznurkowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże – dzięki malowaniu proszkowemu konstrukcje takie nie są podatne na działanie wilgoci czy korozji. Siedzisko i oparcie krzesła wykonane są z trwałej i grubej liny polipropylenowej – zastosowanie takiego tworzywa to interesująca nowość i sposób na to, aby zwykły przedmiot przyciągał wzrok. Lina nie rozciąga się, nie jest podatna na ścieranie czy wnikanie wilgoci. Tak stworzone siedzisko i oparcie pozwolą na swobodną cyrkulację powietrza. Krzesła ogrodowe tego typu sprawią, że zwykły taras czy balkon nabiorą wyjątkowej oprawy. Krzesła sznurkowe zapewnią odpowiednie podparcie dla pleców i sprawią, że lato będzie jeszcze przyjemniejsze.

Gdzie wykorzystać krzesło sznurkowe?

Krzesło sznurkowe może być elementem kolekcji kawowej lub też być elementem zestawu jadalnianego. W obu przypadkach warto postawić na stoły, w których blaty wykonane są z naturalnego drewna. Wśród najpiękniejszych propozycji warto wymienić blaty z drewna eukaliptusowego oraz drewna tekowego. Warto pamiętać, aby miejsce wypoczynkowe dodatkowo osłonić przy pomocy parasola ogrodowego z licznymi punktami regulacji. Kompozycje takie doskonale będą prezentować się wśród otaczającej zieleni.

 

 

Comments are closed.