Każda kryptowaluta, która nie jest BTC, nazywana jest Altcoinem. Blockchain development doprowadził do pojawienia się wielu wirtualnych walut, które zyskały zbiorczą nazwę Altcoiny. Wobec których nie można przejść obojętnie? Które mają największy potencjał, jeżeli chodzi o dokonywanie inwestycji?

Pundi X (NPXS)

Technologia blockchain posłużyła do tego, aby Zac Cheah stworzył owy projekt, który pojawił się na rynku w 2018 roku. Cel – położenie dużego nacisku na rozpowszechnienie transakcji przy pomocy wirtualnych NPXS poza światem wirtualnym. Kompleksowe blockchain development services miałyby doprowadzić do tego, że płatności będą możliwe również podczas zwykłych, codziennych sytuacji, jak chociażby wizyta w kawiarni, czy też tankowanie paliwa. Trader kryptowalutowy – Ben Armstrong, który dla wielu inwestorów jest czymś na zasadzie guru uważa, że w przyszłości cena Pundi X będzie znacząco rosła.

Holochain (HOT)

Równy wiekiem NPXS. Blockchain software development sprawił, że HOT oferuje zupełnie nową wersję systemu. W jaki sposób? Chociażby stawiając na energooszczędność, dzięki węzłom, które nie są ze sobą powiązane. System zapewnia również równość wszystkim użytkownikom – bez względu na to, jakie dokładnie coiny się posiada. Wspomniany już wyżej Armstrong wskazuje, że to są właśnie główne zalety HOT, które powodują, iż warto się tym zainteresować. 

BitTorrent (BTT)

W 2019 roku przejęty przez Justina Suna – założyciela TRON (TRX). Przed przejęciem, BTT opierał się na zasadzie peer-to-peer. Dopiero Sun sprawił, że do użycia została wprowadzona technologia blockchain. BTT to jedna z takich mało znanych kryptowalut, której promocja w dużej mierze odbywa się na…TikToku. To właśnie sprawia, że coraz większa liczba inwestorów, decyduje się na jej zakup. 

Harmony (ONE)

Blockchain application development możliwy jest dzięki takim firmom, jak 10Clouds. Aplikacje mobline pomagają w obserwacji ONE, która to jest blockchainem opartym na technologii shardingu. Pewna nowość, która sprawiła, że Harmony ma bardzo solidne podstawy. Szacuje się, że to właśnie dzięki temu, w przyszłości, wartość tej wirtualnej monety będzie rosnąć – z nikłą szansą na przebicie BTC.  Zresztą, czy jakakolwiek kryptowaluta ma szansa na pokonanie Bitcoina?

 

Niezależnie od odpowiedzi na pytanie, warto zauważyć, że każda blockchain development company jest w stanie zaoferować ogrom możliwości swoim użytkownikom. Takich, które skłaniają do wykonywania coraz śmielszych inwestycji.

 

Comments are closed.