Jakie są najpopularniejsze kierunki wyjazdów emigracyjnych Polaków? Z racji bliskości granic Niemcy przodują w rankingu. Okazuje się, że wielu naszych rodaków pracuje, mieszka i żyje również w Holandii, kraju tulipanów. Jaka jest ich liczba? Według danych to nawet ćwierć miliona osób. Polacy są 6 grupą emigrantów w Holandii, a Haga jest ich głównym miastem do osiedlania. Znajdują tam zatrudnienie w chłodniach i szklarniach i liczą aż 6% liczby mieszkańców. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad pracą w Holandii, sprawdź najnowsze ogłoszenia na portalu Głos Polski.

Praca w Holandii – aktualne oferty z atrakcyjnym wynagrodzeniem

Praca w Holandii od zaraz”, “zatrudnię Polaków w Holandii”. Ofert dla naszych rodaków nie brakuje. Jest to kraj, który ma niskie bezrobocie, oscyluje wokół 4% i ciągle spada. To sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce do wyjazdu i osiedlenia się na długie lata. Holendrzy są przyjaźnie nastawionym krajem. Całość populacji liczy około siedemnastu milionów osób. Piękne miasta i spokojne życie na obczyźnie. Najnowsze oferty pracy znajdziesz w serwisie Głos Polski. Ogłoszenia zarobkowe dla każdego: pojedynczych osób, par lub grup. Nie musisz znać języka niderlandzkiego. Sprawdź najnowsze oferty i zaaplikuj na wybrane stanowisko już teraz i czekaj na kontakt od przyszłego pracodawcy.

Wiadomości z Holandii w jednym miejscu. Portal dla Polaków mieszkających w Niderlandach

W serwisie https://glospolski.nl/ znajdziesz interesującą Cię tematykę. To nie tylko najświeższe informacje z kraju tulipanów. Spośród kilkudziesięciu kategorii wybierzesz tę najbardziej Cię interesującą. Przeczytaj o zdrowie i urodzie, sporcie, finansach, podatkach czy o polskich sprawach w Holandii. Bądź na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi, sportowymi, politycznymi i społecznymi. Portal Głos Polski został stworzony z myślą o Polakach przebywających na emigracji. Szukaj interesujących ofert w jednym z największym portali o Holandii!

 

Comments are closed.