Nie ma wątpliwości, że sofa narożna ogrodowa to jeden z najchętniej wybieranych mebli do ogrodu czy na taras. Mebel taki może występować samodzielnie, lub też być zestawiony z wygodnym fotelem – możliwości jest wiele. Jaka sofa narożna ogrodowa okaże się strzałem w dziesiątkę?

Sofa narożna ogrodowa z technorattanu

Meble technorattanowe cenione są w Polsce od wielu lat. Meble te inspirowane są naturalnym rattanem – dzisiaj komplety technorattanowe oferowane są w odświeżonej wersji. Meble technorattanowe doskonale wpisują się w najnowsze trendy – mogą być wykorzystane zarówno w aranżacjach skandynawskich, loftowych czy minimalistycznych. Sofa narożna ogrodowa wykonana z technorattanu to jedna z wielu propozycji – mebel taki można uzupełnić technorattanowym stołem, fotelami, ale też donicami z tego samego tworzywa. Sofa narożna ogrodowatego typu posiada lekki, aluminiowy stelaż, który wykonany jest z aluminium. Materiał ten zabezpieczono przed działaniem wilgoci, korozją, ścieraniem. Niska waga sprawia, że podnoszenie takiej konstrukcji nie sprawia problemów. Okrycie mebli technorattanowych tworzy syntetyczna plecionka. Nieporowata struktura tego tworzywa nie wchłania wilgoci, brudu.

Modułowa sofa narożna ogrodowa

Meble modułowe to interesująca propozycja, która wybierają przede wszystkim osoby kreatywne i ceniące możliwość zaprowadzania zmian w ogrodzie. Kolekcje takie składają się z dwóch lub więcej elementów, które mogą być łączone ze sobą, lub wykorzystywane osobno. Sofa narożna ogrodowa w tej konstrukcji posiada lekki, aluminiowy stelaż. Jej wierzch uzupełnia się o poduszki i siedziska tapicerowane tkaninami hydrofobowymi. Wiele z dostępnych sof dekorowana jest też wstawkami z naturalnego drewna, co nadaje im wyjątkowej oprawy.

Comments are closed.