Wśród licznych rozwiązań związanych z meblowaniem kuchni kuchnie na wymiar są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Funkcjonalność, nowoczesność oraz możliwość dobrania materiałów zgodnie z własnymi oczekiwaniami – to tylko niektóre z licznych zalet tego rozwiązania. Jakie propozycje mają dla nas projektanci i dostawcy kuchni na wymiar? Czy faktycznie takie kuchnie pozwolą nam czuć się lepiej w naszych domach i mieszkaniach?

Kuchnie na wymiar i ich zalety

Nie ma wątpliwości, że największą zaletą kuchni na wymiar jest możliwość stworzenia zabudowy i indywidualnym charakterze. Kuchnia taka jest projektowana przez nas praktycznie od samego początku i pierwszego spotkania z architektem. Podstawa jest oczywiście dokładne wymierzenie wnętrza i określenie jego mocnych i słabych stron. W przypadku pomieszczeń z wnękami czy skosami kuchnie na wymiar okazują się strzałem w dziesiątkę – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, w której oferowane są wysokiej jakości meble kuchenne. Po akceptacji planu zabudowy wybieramy materiały – wybór jest praktycznie nieograniczony. Nasza kuchnia może być zrobiona z klasycznych płyt meblowych, ale również płyt fornirowanych czy też naturalnego drewna – rozwiązania te różnią się trwałością, cenią, sposobem konserwacji. 

Kuchnie na wymiar i zabudowa sprzętów kuchennych

Kuchnie na wymiar to nie tylko możliwość stworzenia wymarzonej kuchni zgodnie z oczekiwaniami – to też szansa na estetyczną i zwartą zabudowę poprzez zabudowanie sprzętów AGD. Kuchnie na wymiar pozwolą na ukrycie sprzętów i zachowanie estetyki aranżacji wnętrza. Drugą istotną opcją jest możliwość wyboru systemów szuflad oraz wyposażenia dodatkowego. Warto mieć na uwadze, że dostawcy kuchni na wymiar zaoferują nam elementy wyposażenia topowych producentów. 

Comments are closed.