Meble ogrodowe są dzisiaj prezentowane i oferowane w różnorodnych kolekcjach różniących się od siebie stylistyką, ale też materiałami. Wśród nich bez wątpienia wyróżniają się meble technorattanowe: są trwałe, eleganckie i funkcjonalne. Chcąc wykorzystać meble technorattanowe w ogrodzie czy na tarasie warto wybrać narożnik ogrodowy technorattan. W jakich aranżacjach sprawdzi się on najlepiej?

Narożnik ogrodowy technorattan – mebel idealny na taras

Elegancki narożnik ogrodowy technorattan sprawdzi się zarówno w przestrzeni ogrodowej, jak i na tarasach. Wygodny i odpowiednio profilowany pozwoli na wypoczynek na najwyższym poziomie. Nowoczesne meble technorattanowe zaskoczą nas pod wieloma względami – konstrukcje są trwałe, zabezpieczone przed korozją i odkształcaniem. Narożnik ogrodowy technorattan osadzony jest na stelażu aluminiowym, przez co przenoszenie go z miejsca na miejsce jest prostsze niż sądzisz. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa – materiał ten jest syntetyczny, zabezpieczony przed wnikaniem brudu czy wilgoci. Czyszczenie takich powierzchni nie sprawi problemów. Technorattan jest tworzywem odpornym na promieniowanie UV – oznacza to, że na długi czas meble zachowają oryginalny, żywy kolor. 

Jak uzupełnić narożnik ogrodowy technorattan?

Aby podnieść poziom komfortu w czasie wypoczynku nasz narożnik ogrodowy technorattan możemy uzupełnić o poduszki, siedziska czy pledy – te ostatnie przydadzą się szczególnie podczas chłodniejszych wieczorów pod koniec lata. Szukając sposobów na uzupełnienie aranżacji warto również pomyśleć o okrągłym stoliku kawowym, na którym znajdzie się dość miejsca na kilka filiżanek i talerzyki deserowe. Uzupełnieniem przestrzeni może być również obszerny parasol ogrodowy z kilkoma punktami regulacji. 

Comments are closed.